آموزش وردپرس
خانه / واحد فرهنگی / گزارش جلسات

گزارش جلسات

جلسه امتحانات فصل زمستان ۹۵ برگزار شد!!

استادان « سازمان آموزشی و فرهنگی بینات » باز هم در دفتر مرکزی سازمان دور هم آمدند. مثل همیشه با سرمشق قرادر دادن آیت تعاون و همکاری در این جلسه باز هم به کمک همدیگر پرداختند و در ارتباط با برنامه ها نظر دادند و تصمیم گرفتند. این جلسه که در ۱۹ حوت بود با حضور اکثر استادان برگزار شد. جلسه را می توانیم در سه بخش ذیل خلاصه کنیم.

  • آموزشی
  • فرهنگی
  • کتابخانه

آزمون­های صنف­ها همان گونه که هر فصل همزمان در دو روز برگزار می شد باز هم قرار شد که در دو روز؛ پنج شنبه و جمعه  تاریخ ۲۶ و ۲۷ حوت ۱۳۹۵ برگزار شود. در این جلسه ضمن نقد و بررسی امتحانات دوره های پیش، پیشنهادات هم شنیده شد. لیست توظیف ممتحنین و اوراق امتحانی نیز به همه اساتید توزیع گردید.

در بخش فرهنگی: جلسه در باره جشن تکلیف بود که صحبت از برنامه ها و روند برگزاری آن به میان آمد. در جریان صحبت های مسئول فرهنگی سازمان با اساتید لیست شاگردان جشن تکلیفی هم برای استادان داده شد؛ تا تعداد همه شاگردان جشن تکلیفی معلوم باشد.              این جشن با شکوه را که همه ساله سازمان آموزشی و فرهنگی بینات برگزار می کند این بار هم آمادگی های مقدماتی آن گرفته شده است.

کتابخانه: مسئول کتابخانه هم در فرصتی از این جلسه با استادان صحبت کرد. توسعه کتابخانه و فرهنگ کتاب خوانی مسئله مهمی بود که در باره اش بحث شد. بعد از تبادل نظرها همه به طرح « کتابخانه سیار » رای دادند. این طرح قرار شد که به زودی اجرا شود و آن گونه است که در اول، عده­ای از کتاب­ها انتخاب شده و به صورت دوره های یک ماهه در پایگاه ها داده شود. از مصوبات دیگر این بخش جلسه حضور مسئول کتابخانه در افتتاحییه های صنف­ها بود. مسئول کتابخانه در افتتاحیه­های صنف­ها حضور داشته باشد و در باره کتابخانه و کتاب خوانی صحبت کرده و قرآن آموزان را به کتاب خوانی تشویق کند.

این جلسه پر برکت بعد از تصویب ها در باره امتحانات دوره زمستان و برنامه های جشن تکلیف و کار روی توسعه فرهنگ کتاب خوانی پایان شد که خاتم جلسه باز هم دعای سلامتی آقا امام زمان (عج) بود.

اللهم کن لولیک الحجه ابن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه………

 

سازمان آموزشی و فرهنگی بینات

کابل ـ افغانستان   ۲۳/۱۲/۱۳۹۵

درباره ی almonir68

همچنین ببینید

گزارش جشن تکلیف سال ۹۵

صدای ­دلنشین ­ذکر لبیک­اللهم­لبیک لبیک­لاشریک­لک­لبیک ازحسینیه­به­گوش­میرسید.به­­گونه­ای­که هرشنونده­­ای­رامجذوب­خودمیساخت.هرکسی­عجله­داشت­که­زود تر خودرابه صحنه برساندتاببیندامروزچه خبراست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *