آموزش وردپرس
خانه / واحد فرهنگی

واحد فرهنگی

افتتاحیه فصل پاییز

هزارو دو صد قرآن آموز در قالب پنجاه ودو صنف (کلاس) روز۱۳۹۶/۷/۱، آموزش فصل پاییزی را آغاز کردند واز ۱۴میزان (تیر)در ۲۴ مسجد گردهم امدند تا توفیق جدید را جشن بگیرند وشنونده نتایج امتحان فصل تابستان باشند. تصاویر زیر نمایشی از این گرد همایی ها می باشد :

ادامه نوشته »

گزارش جلسات

جلسه امتحانات فصل زمستان ۹۵ برگزار شد!! استادان « سازمان آموزشی و فرهنگی بینات » باز هم در دفتر مرکزی سازمان دور هم آمدند. مثل همیشه با سرمشق قرادر دادن آیت تعاون و همکاری در این جلسه باز هم به کمک همدیگر پرداختند و در ارتباط با برنامه ها نظر …

ادامه نوشته »

گزارش میلاد امام حسن مجتبی (ع)

همهمه وهیاهوی عجیبی برفضا حاکم شده بود،هرکسی مشغول کاری بود،با کمی دقت دیده میشد که بیشترکارها به صورت گروهی انجام میگیرد،به گونه ای که هرشخصی وارد میشد،سوال های حتما در ذهنش خلق میشد!سوال ازقبیل اینکه امشب چه خبراست؟آیا اتفاقی افتاده؟و…

ادامه نوشته »

گزارش جشن تکلیف سال ۹۵

صدای ­دلنشین ­ذکر لبیک­اللهم­لبیک لبیک­لاشریک­لک­لبیک ازحسینیه­به­گوش­میرسید.به­­گونه­ای­که هرشنونده­­ای­رامجذوب­خودمیساخت.هرکسی­عجله­داشت­که­زود تر خودرابه صحنه برساندتاببیندامروزچه خبراست؟

ادامه نوشته »

افتتاحیه دوره ی بهار ۹۴

یکی از برنامه های ثابت و همیشگی سازمان آموزشی و فرهنگی بینات برگزاری مراسم افتتاحیه در آغاز هر دوره آموزشی  می باشد،‌ که در آغاز این فصل تحصیلی نیز آغاز کار صنوف قرآنی با برنامه های فرهنگی متنوع تجلیل شد.

ادامه نوشته »